Adhon Białystok Montaż Wentylacji i Klimatyzacji

O nas

Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywałem 17 lat temu, na handlowych obiektach wielkopowierzchniowych (np. Galeria Alfa Białystok, Suwałki Plaza, Aura Olsztyn, Galeria Wzorcownia Włocławek). Z czasem zająłem się montażem wentylacji i klimatyzacji w lokalach usługowych i mieszkaniach prywatnych.

13 lat doświadczenia w branży HVAC zaowocowało, 4 lata temu, powstaniem firmy ADHON. Wiele osób pytało: „Adam, dlaczego Ty nie masz własnej firmy?”. Te pozornie zwykłe pytania były zaczątkiem do myślenia o własnej działalności.

Wrzesień 2019 – decyzja podjęta: zakładam własną działalność! Pora wymyślić nazwę – i tu znowu mogłem liczyć na pomoc najbliższych.

AD – od Adam, HON – od honest, czyli uczciwy.

I tak, od 17 lat w branży a od 4 lat na tzw. „swoim”, dbam, wraz z moimi pracownikami, o poprawę komfortu życia i pracy wielu ludzi. To dla mnie ogromna satysfakcja i powód do dumy.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dzięki temu mamy możliwość przygotowania oferty, która spełni Państwa oczekiwania – te finansowe również. Pomożemy wybrać klimatyzator, tak by generował jak najniższe rachunki za energię, a jednocześnie zapewniał maksymalny komfort. Nie opieramy się sztywno na cennikach producentów, więc zawsze możemy zaproponować Państwu zadowalający rabat.

Uprawnienia i Certyfikaty posiadane przez naszą firmę:

Urząd Dozoru Technicznego

  • Zgodnie z obowiązującym prawem ADHON posiada certyfikat UDT w zakresie:

    Instalacja oraz naprawa, konserwacja lub serwisowanie oraz likwidacja urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych lub pomp ciepła

Uprawnienia F-Gazy

  • Wszyscy nasi pracownicy posiadają certyfikaty dla personelu FGAZ:

    1. Kontrola szczelności stacjonarnych urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła oraz agregatów chłodniczych

    2. Instalacja, konserwacja lub serwisowanie, a także naprawa i likwidacja stacjonarnych urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła

    3. Odzysk fluorowanych gazów cieplarnianych lub substancji kontrolowanych ze stacjonarnych i ruchomych urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła

Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich

Posiadamy również uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń i sieci grupy 1 i 2 na stanowisku Eksploatacji i Dozoru.

Certyfikat autoryzacyjny

Certyfikat firmy Gree ADHON Adam Wieczorek