Oszczędny klimatyzatyor - Czy to możliwe?

Lato, ciągle rosnące temperatury, fale upałów powodują, że zaczynamy zastanawiać się nad montażem klimatyzacji. Nie ma co ukrywać, klimatyzacja to urządzenie, które zdecydowanie podniesie komfort przebywania w pomieszczeniu – i w domu i w pracy. Niestety ciągle rosnące rachunki za prąd znacząco hamują nasze zapędy i potrafią sprawić, że zakup i montaż klimatyzacji będzie przez nas odwlekany w czasie. Wszyscy dążymy do ograniczania zużycia energii elektrycznej, chcąc obniżyć nasze rachunki za prąd. Czy klimatyzacja zawsze musi oznaczać wysokie rachunki? Producenci urządzeń klimatyzacyjnych wychodzą naprzeciw naszym obawom. Na rynku możemy znaleźć klimatyzatory, które charakteryzują się wysoką klasą energooszczędności i jednocześnie wyposażone są w dodatkowe funkcje, które wpłyną na zmniejszenie zużycia prądu a tym samym brak wzrostu rachunków. Takie urządzenia, latem pomogą schłodzić temperaturę w pomieszczeniu a zimą pozwolą dogrzać, dodatkowo wspomogą nas w oczyszczeniu powietrza z alergenów.

Poszukując odpowiedniej klimatyzacji do domu lub mieszkania, zwróć uwagę na sprzęt, który będzie zużywać jak najmniej prądu. Efektywność energetyczna to jeden z kluczowych parametrów jaki należy wziąć pod uwagę przy wyborze klimatyzatora, który ma bezpośredni wpływ na zużycie energii elektrycznej i wielkość rachunków za prąd. Obecnie klimatyzatory często zostają wyposażone, przez producentów, w dodatkową funkcję oszczędzania energii.

Przy wyborze odpowiedniego, energooszczędnego urządzenia warto jednak zaufać specjalistom z wieloletnim doświadczeniem w pracy z różnymi rodzajami klimatyzatorów. Taka osoba dopasuje urządzenie odpowiednio do metrażu pomieszczeń, tak by pracowało jak najbardziej ekonomicznie i by odpowiednio była wykorzystywana jego wydajność chłodnicza i grzewcza.

Warto sprawdzić czy urządzenie, które nas interesuje ma takie podstawowe funkcje jak:

Zapraszamy do kontaktu – na pewno uda nam się znaleźć takie urządzenie, które nie zrujnuje Państwa portfela.

Adhon Białystok Klimatyzacja i Wentylacja Kuchnia

Jak jeszcze możemy Ci pomóc?

+48 515 819 308

Powrót do artykułów →